Loading...

O nas

Firma Mobimex Sp z o.o. powstała w 2016 roku, aby wprowadzić nowy poziom usług na rynku. Zajmujemy się importem i eksportem produktów spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych oraz chemii gospodarczej z rynków europejskich jak również spoza Europy.

Specjalizujemy się w dystrybucji produktów z krajów śródziemnomorskich, w szczególności z Grecji. Dostarczamy produkty do hurtowni, sieci sklepów, operatorów vendingowych oraz aptek. Siedziba i magazyny naszej firmy znajdują się w Lublinie.

Stale poszerzamy grono współpracujących z nami firm. Potencjalnych klientów zachęcamy do współpracy.

Nasze cele

Jako główny cel stawiamy sobie doskonalenie współpracy z kontrahentami oraz zapewnienie im w pełni profesjonalnej obsługi.

Dążymy również do pozyskiwania nowych klientów a co za tym idzie zwiększenia obszaru naszej działalności. Wyróżnia nas bogate doświadczenie oraz dobre kontakty handlowe w Polsce i za granicą. Naszym priorytetem jest zawsze najwyższa jakość obsługi klienta.

Aby dostosować się do potrzeb klientów staramy się nieustanie urozmaicać ofertę nie tylko o nowe produkty, ale i promocyjne ceny. Zapewniamy realizację dostawy zawsze na czas.

Polityka firmy

Przywiązujemy dużą uwagę do prowadzenia naszych procesów biznesowych ze zgodnością i poszanowaniem dla norm prawnych, społecznych i środowiskowych.

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami kojarzyła się tylko i wyłącznie z satysfakcją