Loading...

  • Obecnie Poszukujemy Osoby na Stanowisko:

    Area Export Manager
  • ZADANIA
    • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych
    • utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami (bieżącymi i potencjalnymi)
    • pozyskiwanie Klientów na nowych rynkach zbytu
    • współtworzenie i koordynowanie działań promocyjnych we współpracy z Działem Marketingu w oparciu o zatwierdzony budżet
    • opracowywanie analiz efektywności działań w oparciu o wybraną rodzinę wskaźników
    • sporządzanie raportów dotyczących realizacji planów i aktywności własnej oraz konkurencji w poszczególnych krajach i zarządzanym obszarze
  • WYMAGANIA
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Eksportu
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
    • znajomość języka greckiego będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu sprzedażą eksportową
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
    • umiejętności analityczne i planistyczne pozwalające na skuteczną analizę rynku i planowanie działań sprzedażowych
    • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • prawo jazdy kategorii B
  • OFERUJEMY
    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju i awansu
    • bardzo dobrą atmosferę pracy opartą na wsparciu zespołu i pozytywnych relacjach